İletişim

Kültür mah. Adnan Saygun Cad. Güzel Konutlar Sitesi H Blok Kat:3 Daire:15 ULUS / İSTANBUL

+90 212 278 0097
info@kadanismanlik.com

Bizi Takip Edin:

“Dalları en yükseğe ulaşacak ağacın, köklerinin en derine inmesi gerekir.”

- Carl Gustav Jung

Yol  Arkadaşınız

Bireyden, takıma, takımdan organizasyona giden yolda, KA hedeflerinize ulaşmanızda, size ilham veren, kapsayıcı, süreç ve sonuç odaklı, size özgü, yeni hizmetler tasarlayan yol arkadaşınızdır.

Günümüzde bir çok danışmanlık ve koçluk yaklaşımı var, bunların bir kısmı bireyle birebir, bir kısmı takımlara, bir kısmı da organizasyonların bütününe yönelik olarak gerçekleştiriliyor. Bu çalışmalar, hedeflerin netleştirilmesi, takımın güçlendirilmesi, liderlik yetkinliklerinin geliştirilmesi, organizasyonun önündeki sürece hazırlanması gibi birçok alanda öne çıkıyorlar.
Dolayısıyla birey için geçerli gibi görünmekle birlikte bu öncelikler aynı zamanda takımların ve doğal olarakta organizasyonların sahip olmaları gereken yetenek ve yetkinlikler.

Organizasyonel, takımsal yada bireysel sistemlerin derinliklerinden gelen dinamiklerin yüzeye çıkma yolları “zorlayıcı davranışlar”, sıkışıklıklar, etkinliğini yitirmiş takımlar, iş dünyasının yada özel hayatın getirdiği farklı rollere uyumlanamamak, tekrar eden döngüler, çatışmalar, kişiler arası ilişkilerde yaşanan kırılmalar ve sıkıntılar oluyor.

Bu ve benzeri durumlarla karşılaşan birey, takım ve organizasyonlara KA olarak aşağıda ki 3 ana başlık ve bunların alt kırılımları ile destek veriyoruz.