İletişim

Kültür mah. Adnan Saygun Cad. Güzel Konutlar Sitesi H Blok Kat:3 Daire:15 ULUS / İSTANBUL

+90 212 278 0097
info@kadanismanlik.com

Bizi Takip Edin:

Davranış Odaklı İşe Alım Atölyesi

Doğru İşe Alım yapabilme yeteneğini geliştirmeye yönelik bu 2 günlük workshop programı ile İnsan Kaynakları’nda işe alım yapan profesyonellerin, ekip yöneten tüm yöneticilerin ve liderlerin; doğru işe doğru kişiyi – kurumsal yetkinlikleri, değerleri ve, kurum kültürüne uyumu dikkate alarak – seçebilmelerini sağlamak, ve bunu “Deneyimleyerek öğrenme” prensibi ile yapılandırılmış bir şekilde gerçekleştirmek en önemli amacımızdır.

Program hedefi:

  • Doğru yeteneğin belirlenmesi ve seçilmesi hem analitik hem de sosyal yaklaşımı beraber uygulayarak başarılabilir. Programımız bu nedenle bütünsel yaklaşımı temel almaktadır.
  • Verilen sınırlı zamanda (mülakatlar ortalama 1 saat – 1,5 saat sürmektedir), tek seferde doğru kişiye karar vermeyi sağlamak üzerine kurulu bir programdır.
  • Adayın mükemmel hissedeceği, davranışa odaklanılmış, psikolojik tuzakları, varsayımları ve sabatörleri ortaya çıkartmaya yönelik uygulamalarla ve modern işe alım prensipleri ile desteklenmiş, ve kuruma özel tasarlanıp geliştirilmiştir.

Daha fazlası için > info@kadanismanlik.com