İletişim

Kültür mah. Adnan Saygun Cad. Güzel Konutlar Sitesi H Blok Kat:3 Daire:15 ULUS / İSTANBUL

+90 212 278 0097
info@kadanismanlik.com

Bizi Takip Edin:
Sinem Güner Fişek
MBA, Business Consultant, Jungian Coach & Facilitator Accredited Cultural Transformation Practitioner
Sinem Güner Fişek, 1968 Ankara doğumludur.1986 yılında İzmir Amerikan Kız Koleji’nden mezun olmuş ve aynı yıl AFS Değişim programı ile Amerika’ya gitmiştir. ODTÜ İşletme bölümünden 1991 yılında mezun olmuş ve profesyonel iş hayatına Koç Holding mali işler yetiştirme elemanı olarak Türk Demirdöküm merkez ofiste başlamıştır. 2004 yılına kadar çoğunluğu kuruluş aşamasında olan farklı sektörlerden organizasyonlarda üst düzey mali işler ve finans yöneticisi olarak çalışmıştır.

Şirketlerin kuruluş aşamasından itibaren geçtikleri her evrede kurumsal ve operasyonel bilgi ve deneyime sahiptir. Profesyonel iş hayatına ara verdiği 2004 yılından 2010 yılına kadar İsrail’de yaşamıştır. İsrail’de yaşarken, 2004-2006 döneminde Erasmus Üniversitesi Rotterdam’ın Corporate Executive MBA programını bitirmiştir.

2007 yılından itibaren de “strateji” ve “iş geliştirme” danışmanlığı yapmaktadır. Değer yaratma, Kar etme, Büyüme ve Kaynakların Optimizasyonu Stratejileri ana şemsiyesi altında çalıştığı organizasyonun hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni pazarlara açılma, ürün ve hizmet geliştirme, yeni ortaklıklar ve iş birlikleri oluşturma, tedarik ağı çözümleri üretme, yurtdışından yatırımcı ve ortak bulma konularında çözümler üretmektedir.

Yurtdışında faaliyet gösteren ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyen şirketlere de Türkiye’de ortak bulmak, Türk şirketleri ile ortak projeler yürütmek konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Danışmanlık yaptığı firmalar arasında uluslararası firmalar olduğu gibi, KOBİler de bulunmaktadır. KOBİlere ayrıca finansal danışmanlık; kısa, orta, uzun vadeli plan ve bütçeleme ve kurumsallaşma konularında danışmanlık vermektedir.

Hayatboyu eğitimin ve deneyimsel, yaratıcı , yenilikçi yaklaşım ile çalışanların yetkinliklerinin geliştirilmesinin şirket değeri yaratılmasında ve sürekliliğin sağlanmasında çok önemli olduğuna inanmakta ve kurumsal ve kişisel danışanlarının bu yolda ilerlemesini teşvik etmektedir. Sinem evli ve bir kız çocuğu annesidir.