İletişim

Kültür mah. Adnan Saygun Cad. Güzel Konutlar Sitesi H Blok Kat:3 Daire:15 ULUS / İSTANBUL

+90 212 278 0097
info@kadanismanlik.com

Bizi Takip Edin:
F. Eser Ömeroğlu
Professional Certified Coach-ICF, Accredited Cultural Transformation Practitioner
Eser Ömeroğlu, kariyerine Marmara Üniversitesi Patoloji bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsünde Deneysel Patoloji alanında başladı. Patoloji eğitimine Klinisches Intitut für Neurologie der Unibersitat Wien-AUSTRIA da kazandığı bilgi ve deneyimlerini de katarak devam etti. Daha sonra sırasıyla, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Johns Hopkins Anadolu Sağlık Merkezi gibi farklı hastanelerde 12 yılı aşkın süre ile çalıştı.

2000 yılından sonra deneysel çalışmalarının yanında idari işlere de yönelerek görevine Laboratory Manager olarak devam etti. Hastane patoloji bölümünde yıllık bütçe oluşturma, satın alma ve devlet ihalelerinde görev aldı. Satın alma -Pazarlama gibi bölümlerle birlikte çalıştı. Bu arada A.Ü İşletme Fakültesi, İşletme bölümünü bitirdi. 2009 yılında ikinci doğumunu yapıktan sonra aktif olarak çalıştığı iş hayatına ara vererek kişisel gelişim alanına yöneldi. Büyük oğlunun üstün zekalı ve yetenekli olması koçluk alanındaki çalışmalarına hız verdi ve böylece kendini koçluk eğitimleri içinde buldu.

Koçluğun kendi üzerinde ve yaşamındaki diğer alanlarda yarattığı pozitif değişimden etkilenerek profesyonel anlamda bu alanda çalışmaya karar verdi. Geçmişteki iş hayatında edindiği insana değer anlayışını koçluk alanına aktarması kolay oldu.

Eser, 1000 saatin üstünde koçluk deneyimine sahip olup, bireysel ve kurumsal koçluk yapmakta ve eğitimler vermektedir. International Coaching Federation (ICF) onaylı (PCC)Professional Certified Coach tur.

ICF-Uluslararası Koçluk Federasyonu Türkiye de 2016-2018 dönemi Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptıktan sonra 2018-2020 Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Eser, Üstün Zekalılar Enstitüsü üyesidir ve iki çocuk annesidir.