İletişim

Kültür mah. Adnan Saygun Cad. Güzel Konutlar Sitesi H Blok Kat:3 Daire:15 ULUS / İSTANBUL

+90 212 278 0097
info@kadanismanlik.com

Bizi Takip Edin:
EBRU ÖLÇER
Master Facilitator, Jungian Coach, Accredited Cultural Transformation Practitioner
1972 İsviçre doğumlu Ebru Ölçer, Kaufmannische Handelsschule ve Newport International University İşletme mezunudur. 1991 – 1995 yılları arasında İsviçre’de sıhhi tesisat armatürleri sektöründe ağırlıklı olarak Fransız ve İtalyan bölgesinden sorumlu Satış Uzmanı olarak çalışmıştır.
1995 yılında Türkiye’ye dönüşü ile birlikte Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Artema A.Ş.’de Dış Satım ve Dış Satınalma departmanında Avrupa’nın Almanca ve Fransızca konuşulan bölgelerinden sorumlu uzman olarak çalışmıştır. Bu sorumluluklarının yanı sıra ilgili bölgelere yönelik her türlü pazarlama faaliyetlerinde de aktif olarak görev ve sorumluluklar almıştır.
1999 yılı Ebru Ölçer’in D&R Müzik ve Kitap ile perakende sektörüne ilk kez giriş yaptığı ve aynı zamanda da bundan sonraki kariyerini şekillendireceği yıl olmuştur.
2002 yılı itibariyle 10 yıl boyunca Shaya A.Ş.’de Starbucks Coffee, Le Pain Quotidien, Pinkberry ve Shake Shack markalarından sorumlu Eğitim Müdürü, Eğitmen ve Saha İnsan Kaynakları Müdürü olarak aldığı görevler ve yer aldığı çeşitli projelerde yüzlerce genç çalışan yetiştirmiş ve kendilerine farklı kariyer yollarında çeşitli bakış açıları kazanmak üzere destek olmuştur.
10 yıllık bu yolculuk sonrasında, Ebru Ölçer, o güne kadar edindiği tecrübeleri bambaşka bir sektör olan İnşaat sektöründe deneyimlemek istemiş ve kariyerine İnsan Kaynakları ve İdari İşler Yöneticisi olarak Nef’te devam etmiştir. Nef’te bulunduğu sürece İnsan Kaynakları süreçleri, Eğitim ve & Gelişim, Ücret ve Yan Haklar ve İşveren Markası konusunda sorumluluklar üstlenmiştir. Kendisi bu sürede özellikle İşveren Markası konusunda yeni bakış açıları kazanmış ve bu deneyim Ebru’da bir tutku haline dönüşmüştür. Ebru, IAF (International Association Of Facilitators) üyesidir. Ebru, tam zamanlı olarak profesyonel koç ve danışman olarak iş hayatına devam etmeye başlamadan önce Nisan 2015 ile Ocak 2018 yılları arasında Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama şirketinden İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmıştır.