İletişim

Kültür mah. Adnan Saygun Cad. Güzel Konutlar Sitesi H Blok Kat:3 Daire:15 ULUS / İSTANBUL

+90 212 278 0097
info@kadanismanlik.com

Bizi Takip Edin:
BURAK AKALIN
İK Yönetim Danışmanı, Team Facilitator, Associate Certified Coach-ICF, KA Londra Ofisi Partner
Burak Akalın, İnsan Kaynakları kariyerine başladığı Turkcell Global-Bilgi’den sonra sırası ile Avea, Vodafone Türkiye ve Vodafone İngiltere’de devam etmiştir. Özellikle Müşteri ve Çalışan deneyimin tasarlanması, geliştirilmesi ve implementasyonu odaklı başarılı projeleri hayata geçirmiştir.

Çalışan Deneyimi / İK İş Ortaklığı / Yetenek Kazandırma / İK Bilgi Sistemleri, İK Portalı & Digital İK Sistemleri / Değişim Yönetimi / Ücretlendirme ve Ödüllendirme Yapıları / Organizasyonel Gelişim / Performans ve Yetenek Gelişimi alanlarında liderlik ve uluslararası kurumsal deneyime sahiptir.

2015 Senesinde Vodafone İngiltere’ye Global HR, Senior Employee Experience Manager rolü ile transfer olan Burak, burada 30 Ülke’de Digital İK Uygulamalarının hayata geçirilmesinde aktif rol almıştır.

2010 Senesinde adım attığı koçluk yolculuğuna, 2016 senesinde CTI Koçluk eğitimini tamamlayarak, Co-Active Koç olarak devam etmektedir. İnsan Kaynaklarının tamamında Start-Up deneyimi dahil olmak üzere, derinlemesine uzmanlaşma ve lider olarak çalışma fırsatı bulan Burak Akalın, kazanmış olduğu kurumsal ve bireysel birikimi Co-Active Koçluk mesleği sürecine katarak özellikle İnsan Kaynakları alanında çalışan profesyonellere ve yöneticilere kariyer, performans ve iş geliştirme koçluğu yapmaktadır.

Burak kariyerine Londra’da İK Yönetim Danışmanı, Co-Active Koç ve Blogger olarak devam etmektedir. İnsan kaynakları konularında yazılar yazdığı www.burakakalin.com ve İngiltere’de yaşamak & çalışmak üzerine deneyimlerini paylaştığı www.neredekalmistik.co isimli blogların sahibidir. Burak evli ve Eylül ile Deniz’in babasıdır.